COVID-19 / HİJYEN

Covid-19, alerjenler ve diğer virüslere karşı aldığımız önlemler ile otelimiz’de geçireceğiniz keyifli anları güvenli hale getirmek için sağlığınızı ciddi anlamda önemsiyor ve tedbirlerimizi kontrollü bir şekilde alıyoruz.


-Misafirlerimizin ve Otel çalışanlarımızın girişlerde dezenfektan kullanımı mecburi olup temassız ateşleri ölçülerek kayıt altına alınmaktadır.

-Ortak kullanım ve diğer alanların ilaçlama periyodu sıklaştırılmıştır.

-Tüm odalar temizlik esnasında en az 2 saat havalandırılmaktadır.

-Yatak takımları,yüz havlusu,banyo havlusu ve ayak havluları minumum 60 derecede doğru kimyasal ve deterjanlarla karıştırılıp yıkanmakta olup oda içi terlikler, TV kumandası, oda anahtarları dahil dezenfekte edilmektedir..

-Standartların en üst seviyesinde  Hijyen ve Temizlik uygulanmaktadır.

-Genel kullanım alanlarında sık dokunulan yüzeyler; tuvalet,lavabo,batarya, kapı kolları,vb. yerlerde detaylı temizlikten sonra doğru temizlik kimyasallarının yardımı ile ek temizlik yapılmakta, yüzey dezenfektanı ile temizlik kusursuz bir hale getirilmektedir.

-Odalar, restoran ve ortak kullanım alanlarının tamamında periyodik yapılan temizliğe ilave güçlü dezenfektanlarla hijyen sağlanmaktadır.

-Otel personel eğitimleri sıklaştırılmış ve kurallara azami uymaları sağlanmıştır.

-Konaklama Tesisleri Korunma ve Kontrol Önlemleri anketi girişlerde kesinlikle uygulanmakta ve kayıt altına alınmaktadır.

-T.C. Sağlık Bakanlığı, Resmi Kurum ve Kuruluşların önerileri en hızlı şekilde yerine getirilip uygulanmaktadır.