Hotel 212 Olimpos
HOTEL 212 OLIMPOS; 3500 yıllık tarihi ile Likya Uygarlığının en önemli eyaletlerinden biri olan OLİMPOS’un doğa ile iç içe konumunda 2004 yılında tasarlandı ve 2006 yılında tamamlandı..

Kavram; tarihin, büyülü coğrafyanın kalbinde otantik bir şey yaratmaktı, doğal ve tarihi bir ortamda sürükleyici bir deneyim sunmaktı.

Enerjinin sonsuzluğu ve karanlığı anlamına gelen FENG-SHUI anlayışı ile inşa edildi ve o tarihten bu yana bu kavrama sadık kaldı..

Covid-19 ile birlikte 7 odasını hizmete kapatıp 13 odası ile hızlı bir değişim sürecine giren “Hotel 212 Olympos” baştan aşağı yenilenerek en unutulmaz anları yaratmak, dikkat çekici bir yer olmak için bu süreci iyi değerlendirip misafirlerine farkındalık yaratan konaklama konsepti sunmayı ihmal etmedi.

İster romantik ister macera dolu bir tatil planlıyor olun tüm kişisel tercihlerinizi karşılamak için hizmetinizdeyiz. Dünyanın ilk 30 daki en doğal /temiz mavi bayraklı sahilinden biri olan Olimpos Plajına 1200mt uzaklıkta olan HOTEL 212 OLIMPOS mutlak konfor ve rahatlık sağlamak için 13 lüks oda ile oda+kahvaltı konseptinde 12 ay hizmet vermektedir.

“farklı bir bakış açısı” sunan Hotel 212 Olympos’ta, Gizlilik, Lüks, Konfor ve Güvence vardır..